Dział ksiąg handlowych

Dział Ksiąg Handlowych

Agnieszka Kuchczyńska

Kierownik Działu Ksiąg Handlowych

Już jako uczennica „ekonomika” wiedziałam co będę robić gdy dorosnę ? Studium z finansów i rachunkowości poszerzyły moje wykształcenie w zakresie księgowości a studia na kierunku zarządzania dały wiedzę, którą wykorzystuję na obecnym stanowisku. W zawodzie księgowej pracuję od 2003 roku a od prawie dwóch dekad współpracuję z p. Agatą?? Lubię rozwiązywać księgowe zagadnienia, uzgadniać konta, tabelki, zestawienia, księgować PK-i, raportować…? Nie znoszę pracy monotonnej, schematycznej i takiej nie ma u nas w biurze?

Joanna Guła

Kierownik Działu Ksiąg Handlowych


Ewa Wróbel

Księgowa

Cześć mam na imię Ewa. Jestem księgową z 20-to letnim stażem, bardzo lubię ludzi i kontakt z nimi, mam duże poczucie humoru i nie boję się wyzwań. Zawód księgowej nie kojarzy się zapewne z dynamiką i ratowaniem świata, ale zapewniam, że niejeden „mały świat” udało mi się uratować dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i znajomości przepisów podatkowych.

Ewa Bober

Księgowa


Viktoria Shmyhina

Księgowa


Daria Ormizowska

Księgowa

Cześć, mam na imię Daria i z księgowością jestem związana od 2012 roku, zaś z samym Biurem Rachunkowym od 2017. W swojej pracy najbardziej cenię możliwość ciągłego rozwoju oraz różnorodność, która sprawia, że w tej pracy nie można się nudzić. W życiu prywatnym zajmuje się dwójką dzieci, które nauczyły mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych jak również tego iż wszystko jest kwestią dobrej organizacji czasu.

Agata Kochanek

Księgowa

Lubię pokonywanie przeszkód, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Każda, z którą się uporam daje dużo satysfakcji i motywacji do dalszych działań. „Cel to marzenie z datą realizacji”.