Dział małej księgowości

Dział Małej Księgowości

Ala Białobrzewska

Jestem przedsiębiorcą z 27 letnim stażem i osobą od zadań niemożliwych ?. Budowałam swoje doświadczenie i sukces firmy na jakości dostarczanych usług i relacjach z klientami. Prowadząc działalność gospodarczą, jednocześnie dbając o jej rachunkowość, właściwie mogę powiedzieć, że z tym obszarem związana jestem już ponad ćwierć wieku. Swoją profesjonalną przygodę z księgowością zaczęłam 5 lat temu i pomimo pewnych obaw związanych z ogromną odpowiedzialnością jakiej się podjęłam, złapałam bakcyla. Dzisiaj wiem, że była to jedna z moich najlepszych decyzji bo czerpię masę satysfakcji z tego co robię. A przecież to jest właśnie najlepszy motor do działania.

Czuję, że zebrane doświadczenia, jako przedsiębiorca są dużym atutem i wielokrotnie pomagają mi w obsłudze działalności naszych klientów.

Jestem szczęściarą, mam fajną rodzinę, kocham to co robię, lubię współpracować z ludźmi, i to, co bardzo ułatwia mi życie to duże poczucie humoru. Akumulatory ładuję podróżując, lubię żeglować, od 25 lat gram w scrabble. Tak w skrócie bardzo lubię to co robię.


 

Agata Szmyt

Cześć jestem Agata, jestem absolwentką uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia na kierunku finanse i rachunkowość.
Cechuję się umiejętnością pracy w zespole, zdolnością organizacji czasu pracy i zaangażowaniem. Z ciekawością rozwiązuję podatkowe problemy przedsiębiorców. W pracy moim głównym zadaniem jest obsługa jednoosobowych działalności gospodarczych.

A po pracy? Spaceruję, jeżdżę na rowerze lub relaksuje się przy dobrym filmie.